free live tv online

  Het WK voetbal is begonnen ! - WK-speelschema - WK live kijken

WK 2018 Speelschema



Bekijk hier het speelschema van alle wedstrijden die tijdens het WK 2018 in Rusland te zien zijn. Bij de NOS / NPO Live en gratis!

Waar kan ik de WK wedstrijden live zien?

Alle WK wedstrijden zendt de NOS live uit via NPO Nederland 1. Op de TV en via internet als livestream, gratis.

Kijk naar het WK 2018 online. Dit zijn alle wedstrijden in 1 speelschema:

14 juni
Rusland - Saoedi-Arabië (Luzhniki Stadium, Moscow - 17.00)

15 Juni
Egypte - Uruguay (Ekaterinburg - 14.00)
Marokko - Iran (St Petersburg - 17.00)
Portugal - Spanje (Sochi - 20.00)
 
16 Juni
Frankrijk - Australië (Kazan - 12.00)
Argentinië - Ijsland (Spartak Stadium, Moscow - 15.00)
Peru - Denemarken (Saransk - 18.00)
Kroatië - Nigeria (Kaliningrad - 21.00)
 
17  Juni
Costa Rica - Servië (Samara - 14.00)
Duitsland - Mexico (Luzhniki Stadium, Moscow - 17.00)
Brazilië - Zwitserland (Rostov - 20.00)
 
18 Juni
Zweden - Zuid Korea (Novgorod -14.00)
België - Panama (Sochi - 17.00)
Tunesië - Engeland (Volgograd - 20.00)
 
19 Juni
Polen - Senegal (Spartak Stadium, Moscow - 14.00)
Colombia - Japan (Saransk - 17.00)
Rusland - Egypte (St Petersburg - 20.00)
 
20 Juni
Portugal - Marokko (Luzhniki Stadium, Moscow - 14.00)
Uruguay - Saoedi-Arabië (Rostov - 17.00)
Iran - Spanje (Kazan - 20.00)
 
21 Juni
Denemarken - Australië (Samara - 14.00)
Frankrijk - Peru (Ekaterinburg - 17.00)
Argentinië - Kroatië (Novgorod - 20.00)
 
22 Juni
Brazilië - Costa Rica (St Petersburg - 14.00)
Nigeria - Ijsland (Volgograd - 17.00)
Servië - Zwitserland (Kaliningrad - 20.00)
 
23 Juni
België - Tunesië (Spartak Stadium, Moscow - 14.00)
Duitsland - Zweden (Sochi - 17.00)
Zuid Korea - Mexico (Rostov - 20.00)
 
24 Juni
Engeland - Panama (Novgorod - 14.00)
Japan - Senegal (Ekaterinburg - 17.00)
Polen - Colombia (Kazan - 20.00)
 
25 Juni
Saoedi-Arabië - Egypte (Volgograd - 16.00)
Uruguay - Rusland (Samara - 16.00)
Spanje - Marokko (Kaliningrad - 20.00)
Iran - Portugal (Saransk - 20.00)
 
26 Juni
Australië - Peru (Sochi - 16.00)
Denemarken - Frankrijk (Luzhniki Stadium, Moscow - 16.00)
Ijsland - Kroatië (Rostov - 20.00)
Nigeria - Argentinië (St Petersburg - 20.00)
 
27 Juni
Zuid Korea - Duitsland (Kazan - 16.00)
Mexico - Zweden (Ekaterinburg - 16.00)
Servië - Brazilië (Spartak Stadium, Moscow - 20.00)
Zwitserland - Costa Rica (Novgorod - 20.00)
 
28 Juni
Japan - Polen (Volgograd - 16.00)
Senegal - Colombia (Samara - 16.00)
Engeland - België (Kaliningrad - 20.00)
Panama - Tunesië (Saransk - 20.00)